Menu Rules (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Language
gl: Idioma

en: Menu
gl: Menú

en: Node
gl: Nodo

en: Menu item
gl: Elemento do menú

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú
