Menu Rules (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Menu
hi: सूची

en: Node
hi: नोड

en: Menu item
hi: मेनू आइटम

en: Rules
hi: नियम

en: Menu link title
hi: मेनू लिंक शीर्षक
