Menu Rules (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Language
kk: Тіл

en: Menu
kk: Мәзір

en: Node
kk: Түйін

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы
