Menu Rules (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Menu item
pa: ਮੇਨੂ ਆਈਟਮ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
