Menu Rules (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Language
be: Мова

en: Menu
be: Меню

en: Node
be: Вузел

en: Menu item
be: Пункт меню

en: Rules
be: Правілы

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню
