Menu Rules (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང
