Menu Rules (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Language
ca: Llengua

en: Menu
ca: Menú

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Rules
ca: Regles

en: Menu link title
ca: Títol de l'enllaç de menú

en: New menu item
ca: Nou element de menú
