Menu Rules (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Node
cs: Uzly

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu
