Menu Rules (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Language
eo: Lingvo

en: Menu
eo: Menuo

en: Node
eo: Nodo

en: Menu item
eo: Menuero

en: Rules
eo: Reguloj

en: Menu link title
eo: Menua ligila titolo
