Menu Rules (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Menu
eu: Menua

en: Node
eu: Nodoa

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Rules
eu: Erregelak

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua
