Menu Rules (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Menu
fi: Valikko

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Rules
fi: Säännöt

en: Menu link title
fi: Valikon linkin otsikko
