Menu Rules (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Language
fr: Langue

en: Node
fr: Nœud

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Menu path
fr: Chemin de menu

en: Menu link title
fr: Titre du lien dans le menu

en: Menu parent
fr: Parent du menu

en: New menu item
fr: Nouvelle entrée de menu
