Menu Rules (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Language
he: שפה

en: Menu
he: תפריט

en: Node
he: פריט תוכן

en: Menu item
he: קישור בתפריט

en: Rules
he: כללים

en: Menu link title
he: כותרת קישור התפריט
