Menu Rules (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Language
ku: زمان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Node
ku: گرێ

en: Menu item
ku: بڕگەی پێڕست

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست
