Menu Rules (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Language
ta: மொழி

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Node
ta: கணு

en: Menu item
ta: வரைப்பட்டி உருப்பு

en: Menu link title
ta: பட்டி தொட்பு தலைப்பு
