Menu Rules (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Language
hu: Nyelv

en: Menu
hu: Menü

en: Node
hu: Tartalom

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Rules
hu: Szabályok

en: Menu path
hu: Menü útvonal

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Menu parent
hu: Menü szülő

en: Menu parent item
hu: Menü szülő elem

en: New menu parent item
hu: Új menü szülő elem
