Menu Rules (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Language
is: Tungumál

en: Menu
is: Valmynd

en: Node
is: Nóða

en: Rules
is: Reglur

en: Menu link title
is: Titill valmyndatengils
