Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Menu
bg: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Template name
bg: Име на шаблона
