Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Are you sure you want to delete %title?
bs: Jeste li sigurni da želite obrisati %title?
