Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Menu
eu: Menua

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?
