Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Menu
fi: Valikko

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Instructions
fi: Ohjeet
