Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Menu
he: תפריט

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Instructions
he: הוראות הכנה
