Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Menu
hr: Izbornik

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?
