Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Menu
ja: メニュー

en: Are you sure you want to delete %title?
ja: 本当に、%title を削除してもよろしいですか？
