Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Are you sure you want to delete %title?
pl: Czy na pewno usunąć %title?

en: Instructions
pl: Instrukcje
