Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Menu
fa: قائم
