Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Are you sure you want to delete %title?
vi: Bạn có chắc chắn muốn xóa %title?
