Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذه العملية.

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Menu
ar: القائمة

en: Are you sure you want to delete %title?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف %title؟
