Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Are you sure you want to delete %title?
it: Si vuole davvero eliminare %title?
