Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Are you sure you want to delete %title?
th: คุณแน่ใจว่าต้องการลบ %title?
