Menu Templates (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Menu
ur: مینیو
