Menu to Taxonomy (7.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Maximum depth
pl: Maksymalna głębokość

en: - Disabled -
pl: - Wyłączone -

en: Import progress: Completed @current of @total stages.
pl: Import w toku: Zakończono @current z @total etapów.

en: The Taxonomy Menu rebuild process encountered an error.
pl: Proces przebudowy menu napotkał błąd.
