Menu to Taxonomy (7.x-1.0-beta8) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
fr: Illimité

en: Maximum depth
fr: Profondeur maximale

en: - Disabled -
fr: - Désactivé -

en: Import progress: Completed @current of @total stages.
fr: Progression de l'importation : @current étape(s) achevée(s) sur @total.

en: The Taxonomy Menu rebuild process encountered an error.
fr: Le processus de construction du menu Taxonomie a rencontré une erreur.
