Menu token (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Replacement patterns
es: Patrones de reemplazo

en: Use tokens in title and in path.
es: Usar tokens en el título y en la ruta

en:  uses tokens
es:  usa tokens

en: Provides tokens in menu items(links).
es: Provee tokens en elementos(enlaces) de menú.

en: Menu token properties
es: Propiedades de Menu Token

en: The actual path with tokens
es: La ruta actual con tokens
