Menu token (7.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Node ID
bg: Номер

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
