Menu token (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory
