Menu token (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak
