Menu Token (7.x-1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Random taxonomy term
hu: Véletlenszerű taxonómiakifejezés

en: User-defined taxonomy term
hu: Felhasználó által definiált taxonómiakifejezés

en: Taxonomy term ID should be numeric.
hu: A taxonómiakifejezés azonosítója csak szám lehet.

en: Taxonomy term should exist.
hu: A taxonómiakifejezésnek léteznie kell.
