Menu token (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Taxonomy term
it: Termine della tassonomia

en: Node ID
it: ID del nodo

en: User ID
it: ID utente

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione
