Menu token (7.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament
