Menu Token (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Taxonomy term
pt: Termo de taxonomia

en: Node ID
pt: ID do nó

en: User ID
pt: ID de utilizador

en: Replacement patterns
pt: Padrões de substituição
