Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال
