Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Taxonomy term
da: Ord i ordforråd

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: User ID
da: Bruger ID

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre
