Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Taxonomy term
de: Taxonomie-Begriff

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster
