Menu Token (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Random user
fa: کاربر تصادفی

en: User should exist.
fa: کاربر باید وجود داشته باشد.
