Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo
