Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה
