Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: Node ID
ja: ノードID

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン
