Menu Token (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Taxonomy term
ro: Termen taxonomie

en: Node ID
ro: ID Nod

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire
