Menu token (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster
